KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16217363
nr 1621 7363
Erik Jerken
(1898-1947), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1944, Stilleben, 48x27 cm, yttermått inklusive ram: 65x43 cm
Kondition: med dedikation Sven Jerring
Erik Jerken, född 1898 i Stockholm, död 1947, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:37:26
20/5 18:54:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor